Psí škola

Služby psí školy jsou určeny pro pejsky ve věku od 2 měsíců. Snažíme se nabídnout každému psímu jedinci maximum, proto jsme rozdělili výcvik do etap (fází) psího věku. Jelikož je třeba s pejskem správně komunikovat, pokud jej chceme něco naučit, musíme vědět, jak  se psem pracovat, od toho se právě odvíjí, zda je pejsek ještě štěně, malé neposedné miminko, nebo z něj máme pubertální telátko, popřípadě máme z mazlíka psího elegána, který si myslí, že měl k večeři moudrost světa :-)

Preferuji metody psí škola hrou a komunikace po psím. Pokud se proto bojíte snížit na úroveň psa, nemá smysl, aby jste nás navštěvovali. Ego a pohrdání nechejte doma, vše co Vám výcvikář řekne a doporučí, všechny metody, které zvolí, jsou z důvodu, aby jste uměli mezi sebou (pes a psovod) komunikovat. Nejde o to, aby Vás někdo shazoval nebo ponižoval, pouze Vás chceme naučit, jak pracovat s pejskem. Toto si prosím zapamatujte.

Dotazy typu, ale já mám rotvajlera, bandoga, čivavu, zodpovídám zde. Prosím všechny majitele psa, máte psa. Je jedno, jaké plemeno, jaké pohlaví nebo jak je pejsek starý. Je to prostě pes. Každý by měl být vychovaný alespoň natolik, že nebude obtěžovat okolí. Pokud Vám osobně nevadí zdemolovaný byt, tahání (někdy i vlání) na vodítku nebo požírání odpadků, je to Vaše věc, ale základy by měl mít každý pes. Velký nebo malý, pořád je to pes :-)

V sekci si vyberte druh výcviku, popřípadě pište mejlíky, ráda podám bližší info.

Pokud máte speciální přání, na všem se dá domluvit. Mohu dojíždět do místa bydliště, na jaře a v létě cvičíme do 21:00 atp.

 
 
 
 
TOPlist